Çağrı Merkezi+90 531 281 00 48
0
Royal Canin

Royal Canin Shn Mini Starter Küçük Irk Anne Ve Yavru Köpek Maması 3 Kg

Marka : Royal Canin

Stok Kodu : FOD.01805

535,00 ₺

200₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Ürün Detayları

Royal Canin Mini Starter Küçük Irk Yavru ve Anne Köpek Maması 3 KG


Köpeğiniz İçin İdeal Lezzet

Dişi köpekler ve yavruları için besleyici, destekleyici ve sağlıklı bir mama olan bu ürün, gebelik dönemi sorunlarının ve emzirme dönemindeki sorunların giderilmesi için destekleyici özellikler sunuyor. Buna göre sütten kesilen dişi köpeklerin yavrularının da daha sağlıklı olmasını sağlıyor.


Anne Sütünün Yapısında

Özel olarak geliştirilmiş formülü, anne sütünde bulunmakta olan besin ögelerinin tamamına yakının içinde bulunmasını sağlıyor. Bu sayede yavrular mamaları ile birlikte anne sütünün şifalı taraflarından da yararlanmış olabiliyorlar. Özel besinlerle güçlendirildiği için de çok daha gelişmiş yararlar sağlıyor.


Sütten Kesimle Dönemine Uygun

Yavruların sütten kesilme dönemlerinde, mamaya geçişlerini kolaylaştırmak için zengin içeriği ile destek sunan bu özel ürün, bu sayede enerji miktarı, kalite, protein gibi açılardan son derece gelişmiştir. Böylelikle yavru köpeklerin mamaya geçişleri daha kolay hale gelir.Lezzetli Kullanım

Yavru köpeklerin severek tüketmesi için lezzetli tada sahiptir. İçinde bulunan yulaf benzeri sıvı çeken taneler de yavrular için olduğu kadar aynı zamanda anne köpekler için de uygun olmaktadır.


Bağışıklık Sistemini Güçlendirir

Bağışıklık sistemini güçlendiren yapısı sayesinde özellikle yavru köpeklerde sık görülen çeşitli hastalıklara karşı daha fazla direnç kazanmalarına imkân vermektedir. Bu sayede yavrular daha sağlıklı bir şekilde büyürler ve hastalıklardan korunurlar. Aynı zamanda doğal savunma sistemini de güçlendiren takviye besinlerini içermesi de sağlıkları açısından yarar sunar.


Daha Gür ve Parlak Tüyler

Barındırdığı özel vitaminler, mineraller ve proteinler yüzünden hem gebelik sonrası yorgunluğu taşıyan annenin hem de doğumdan kaynaklı görülen yavru köpeklerin tüylerinin çok daha gür ve sağlıklı tüylere kavuşmasına neden olur.


İÇİNDEKİLER

kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat*, mısır, pancar küspesi, hidrolize hayvansal proteinler, mineraller, balık yağı, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, yağ asidi tuzu, hidrolize maya (mannan-oligo-sakkaritler ve beta-glukan kaynağı), yumurta tozu, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı). İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 13900 IU, Vitamin D3: 1200 IU, Beta-karoten: 40 mg, E1 (Demir): 47 mg, E2 (Iyot): 3,6 mg, E4 (Bakır): 8 mg, E5 (Manganez): 61 mg, E6 (Çinko): 201 mg, E8 (Selenyum): 0,08 mg - Koruyucular - Antioksidanlar. AYRINTILI ANALİZ: Protein: %30 - Yağ: %22 – Ham Kül: %7,5 – Ham Selüloz: %1,3.Stok Kodu FOD.01805
Ean 3182550778671
KDV %18
Kategoriler Kuru Köpek Mamaları
Markalar Royal Canin
Etiketler

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.