Beaphar Fresh Breath Ağız Kokusu Önleyici Ödül 150 Gr

Marka: Beaphar
Ürün Kodu: 5021284176057-1010
Hızlı Kargo
30,00TL 37,50TL
Kdv Hariç: 25,42TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Beaphar Fresh Breath Easy Treat Ağız Kokusu Önleyici Ödül 150 Gr


Köpekler için, yemek artıkları ve diş plakları sebebiyle oluşan kötü kokuların giderilmesini sağlamanın yanısıra ağız ve diş sağlığının korunmasına da yardımcı lezzetli köpek ödül tableti.
 
Klorofil içeriği sayesinde ferah ve temiz bir nefes sağlar.
Diş plaklarının önlenmesine yardımcı olur ve dişlerin güçlenmesini sağlar.
Tazeliğini koruması için özel olarak paketlenmiştir.
Lezzetli ve sağlıklıdır.
 
Ürünün İçeriği;
Tahıllar, bitkisel orjinli ürünler, sıvı ve katı yağlar, bitkisel protein ekstreleri, et ve et ürünleri, balık ve balık ürünleri.
 
Ürünün Analizi;
Ham protein % 30,00, ham yağ % 8,80, ham lif % 2,60, ham kül % 5,10, nem % 9,00, kalsiyum % 0,28, fosfor % 0,64, sodyum % 0,01, magnezyum % 0,12, potasyum % 0,40.
 
Beslenme Tavsiyesi;
5 kg vücut ağırlığına sahip köpekler için, başlangıçta günde 1 adet daha sonra maksimum 15 adete kadar çıkarılması tavsiye edilir.
Ödülün yanında daima içme suyu bulundurulması önerilir. 
 

Kargo Teslim Uyarısı : Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve Telefon Veya Mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. 

TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka Tarafımıza Bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Beaphar Fresh Breath Ağız Kokusu Önleyici Ödül 150 Gr ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu