Appetite Puppy Kuzulu Yavru Köpek Maması 3 Kg

Marka: Appetite
Ürün Kodu: 8681612750495-2213
Hızlı Kargo
39,00TL 55,00TL
Kdv Hariç: 33,05TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Appetite Puppy Kuzulu Yavru Köpek Maması 3 Kg

Appetite Puppy yavru köpeklerin sağlıklı bir büyüme periyodu geçirmesi ve tüm besinsel ihtiyaçlarının karşılanması için özel olarak formüle edilmiştir.Ayrıca özel içeriğiyle bağışıklık sisteminin gelişmesine yardımcı olur. Günlük enerji ihtiyacını karşılayacak ve metabolizmasının sağlıklı işlev yapmasını sağlayacak düzeylerde vitamin ve mineraller içermektedir.

İçerik:

İşlenmiş Kuzu Proteini (min %4)
İşlenmiş Hayvansal Protein
Tahıllar
Pirinç (%4)
Tavuk Yağı
Ciğer Aroması
Tuz
A-D ve E vitaminleri
Mineraller
Analiz Raporu

Ham Protein: %25
Ham Yağ: %14
Ham Kül: %10
Ham Selüloz: %2.5
Beslenme Talimatı

Mamaya, tabloda belirtilen miktarlarda başlayın. Ancak daha sonra köpeğinizin iştah ve kondisyon durumuna göre verilecek miktarları değiştirebilirsiniz.Köpeğinizin besinsel ihtiyaçları, yaşına, ırkına, büyüklüğüne, aktivite derecesine ve çevre koşullarına göre farklılık gösterebilir. Beslenme tablosu günlük mama miktarına göre düzenlenmiştir. Bu tabloyu rehber alarak köpeğiniz için uygun olan miktarı günlük en az 2 öğün olmak üzere öğün sayısına göre bölerek köpeğinizi besleyebilirsiniz.Daima mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurun. Tüm diyet değişiklikleri kademeli olmalıdır. Ürünü serin ve kuru bir ortamda saklayınız.


Appetite Puppy Kuzulu Yavru Köpek Maması 3 Kg ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu