Molly Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 Kg

Marka: Molly
Ürün Kodu: 8680542870167-2214
Hızlı Kargo
75,00TL 90,00TL
Kdv Hariç: 63,56TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Molly Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 kg
 

Molly Light & Sterilised; kilolu ve/veya kısırlaştırılmış kediler için özel olarak formüle edilmiştir. Kedinizin Kilo kontrolünün sağlamasına yardımcı olurken lezzetli bir mamada tüm temel besinleri sunacak şekilde dikkatle dengelenmiş protein ve yağ seviyelerini içerir.

Molly Light & Sterilised, lezzetli besinler ile sağlıklı bir süreçte kedinizin ideal kilolarına kavuşmasına yardımcı olacaktır.

İçindekiler:
Kurutulmuş Tavuk Proteini, Baldo Pirinç, Bezelye, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü , Kızılcık Tozu, Pisilyum.


Analitik Bileşenler: - Protein    % 30 - Yağ İceriği    % 12 - Ham Kül    % 7 - Ham Selüloz (Lif)    % 4 - Omega-6    % 3.6 - Omega-3    % 0.65 - İlaveler (Beslenmeye dayalı) - Vitamin A    25.000 IU/kg - Vitamin D3    1.500 lU/kg - Vitamin E    150 mg/kg - Vitamin C    25 mg/kg - Niyasin    50 mg/kg - L-Karnitin    200 mg/kg - Taurin    1.800 mg/kg - Bakır (Sülfat olarak)    18 mg/kg - Çinko (Sülfat olarak)    95 mg/kg - Çinko (Şelat olarak)    20 mg/kg - Manganez (Sülfat olarak)    30 mg/kg - Selenyum (Selenit olarak)    0.3 mg/kg
AB onaylı antioksidanlar.


Sağlıklı Vücut Kondisyonu, İdeal Kilo ve Güçlü Kas Yapısı
İçeriğindeki yüksek kaliteli hayvansal proteinler. L-Carnitine ve Vitamin A ile ideal kilonun korunması için organizmada yağın enerjiye dönüşümünü destekler ve kas hücrelerinin sağlıklı oluşumuna yardımcı olur.


pH Kontrol
Molly Light & Sterilised, dengelenmiş pH seviyesi (<7) ile üriner taş oluşumu riskini azaltmaya yardımcı olur.

Kilo Koruma Formülü
Dengelenmiş protein . yağ oranına sahip Molly Light & Sterilised ile kediniz vücudundaki fazla kiloları verirken, kas sağlığını destekler.

Sağlıklı Sindirim Sistemi
Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile Molly Light & Sterilised maksimum sindirimin sağlanmasına yardımcı olur.

Sağlıklı Bağışıklık Sistemi
Molly Light & Sterilised içeriğindeki doğal prebiyotik lifler bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltılmasına yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder.

Deri ve Tüy Sağlığı
Molly Light & Sterilısed, sağlıklı deri yapısını ve parlak tüylerin oluşumunu desteklemek üzere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiş. Omega-6:Omega-3 yağ asitleri oranı dengelenmiş içeriğe sahiptir.

Dengeli Vitamin ve Mineraller
Metabolizmayı desteklemek ve sürekli enerji üretimini sağlamak üzere optimal düzeyde vitaminler içermektedir. Temel iz mineraller, vücudun kolaylıkla absorbe edebileceği ve faydalanabileceği formdadır.

Tüy Yumağı Atımı
Sindirim sisteminin bozulmasına sebep olan tüy yumaklarının dengelenmiş besinsel lif içeriği ile çözülerek, kolayca atılmasına yardımcı olur.
       

Görme ve Kalp Sağlığı
Sinir sisteminin, kalp sağlığının ve görme kabiliyetinin desteklenmesi için gerekli olan Taurin yüksek miktarda ilave edilmiştir.


Molly Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 Kg ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu