Ezydog Vario 4 Lite Çok Yönlü Köpek Gezdirme Kayışı Siyah

Marka: Ezydog
Ürün Kodu: 5708214662124-1440
Hızlı Kargo
131,25TL 168,75TL
Kdv Hariç: 111,23TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Ezydog Vario 4 Lite Çok Yönlü Köpek Gezdirme Kayışı Siyah

Tek bir kayışta 4 fonksiyon!
Mükemmel seviyede çok yönlü – Vario 4 Çok İşlevli Kayış bir köpek kayışına ihtiyaç duyduğunuz her tür uygulamada size yardımcı olur.  Bu kayış günü birlik geziler veya sadece günlük kısa yürüyüşler için harikadır.  Tek bir kayış tüm işlevleri yerine getirebiliyor iken niye birden fazla kayış alasınız?

Her uygulamaya yönelik bir kayış
Yürürken kayışı kayışın tasma ucundaki D halkasından çekerek 185 cm den 100 cm lik kayış haline getirebilirsiniz.  Tutamacı bir kez daha döndürdüğünüzde 7 2cm lik bir kayışa sahip olursunuz. D halkasını sadece çekerek yeniden 185 cm lik uzunluğa geri döndürebilirsiniz.  İşte bu kadar kolay!

Kayış aynı zamanda geçici kontrol tasması olarak da işlev görmekte olup köpeğinizi birkaç dakikalığına bağlamak istediğinizde bağlama ipi olarak ta kullanılabilir.

Süper Yumuşak!
Bu basit ama marifetli kayışın temelinde müseccel süper yumuşak naylon dokuma karışımımız yer almaktadır.  Bu sağlam ve inanılmaz derecede güçlü kayışı tutmak gerçekten bir zevk – kayış ayrıca gece güvenliği için reflektörlü bantla astarlanmıştır.  

Ufak Köpekler için Tasarlanmıştır. Spesifik olarak 20 kg altındaki köpekler için tasarlanmış olan bu Vario 4 LITE kayışı her ne kadar ebat olarak ufak dokuma ve malzemeye sahip olsa da yine de EzyDog dan beklediğiniz aynı yüksek kalite standartlarına sahiptir.

Özellikler:
Tek bir kayışta birden fazla fonksiyon
Müseccel Soft Touch™ Dokumamızdan imal edilmiştir (Ufak köpekler için 12 mm genişlik)
Paslanmaz çelik D halkası – paslanmaz!


Ezydog Vario 4 Lite Çok Yönlü Köpek Gezdirme Kayışı Siyah ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu