Pedigree Jumbone Biftekli Köpek Ödül Bisküvisi 180g

Marka: Pedigree
Ürün Kodu: 5998749110409-807
Hızlı Kargo
8,50TL 10,75TL
Kdv Hariç: 7,20TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Pedigree Jumbone Biftekli Köpek Ödül Bisküvisi 180g


Tüm ırklar için uygun, ihtiyaç duyacağı düzeyde kalsiyum içeren, sindirimi kolaylaştıran liflerle zenginleştirilmiş, vitamin + kalsiym + omega3 takviyeli Pedigre Jumbone Biftekli Köpek Ödül Bisküvisi 180 Gr'ı; birmama.com'dan anında temin edebilirsiniz.


İçindekiler:Tahıllar, Sığır Eti (%5), et yan ürünleri, çeşitli şekerler, mineraller, yağlar, sebze yan ürünleri, Vitamin A, D3, E, kalsiyum ve fosfor.


Vitaminler: A vitamini 2500 IU/kg E vitamini 30 mg/kg, kalsiyum, demir sülfat 15 mg/kg ve AT tarafından izin verilmiş antioksidanlar koruyucu maddeler ve renklendiriciler içerir.


Köpekleriniz için en önemli şey beslenmedir. Köpeğinizin sağlığını korumak için, kuru ve yaş mama birlikte verilmelidir. Besinin önemi kadar beslenme saatlerinin de düzenli olması oldukça önemlidir. Köpeğinizden kısa süreliğine ayrılmanız gerektiğinde, ona bakacak kişiye; beslenme alışkanlığı, miktarı ve saatlerini bildirmenizde fayda bulunmaktadır. 


Pedigre Jumbone Biftekli Köpek Ödül Bisküvisi 180 Gr'ı, köpeğinize güvenle yedirebilir, gelişimine önemli ölçüde katkı sağlayabilirsiniz.


Pedigree Jumbone Biftekli Köpek Ödül Bisküvisi 180g ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu