Tetra HT 300W Akvaryum Isıtıcı

Marka: Tetra
Ürün Kodu: 4004218606494-1962
Hızlı Kargo
123,75TL 168,75TL
Kdv Hariç: 104,87TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Tetra HT 300W Akvaryum Isıtıcı

Termostatlı, ayarlanabilir sıcaklık göstergeli (20-32C) otomatik akvaryum ısıtıcısı
300-450 litrelik akvaryumlar için idealdir
Akvaryum içine dik veya yatay olarak yerleştirildikten sonra, üzerinde bulunan vantuzları ile cama sabitlenilerek kullanılır
Suyun seviyesi düştüğü zaman otomatik olarak kapanan güvenlik sistemi ve ısı termostat sistemi bulunan otomatik ısıtıcıdır
Kablo uzunluğu 2.5 m Kullanma Talimatı; Isıtıcı akvaryum içerisine yerleştirilirken tüp tamamen su içerisine yerleştirilir. Isıtıcı akvaryum içerisine yatay veya dikey olarak yerleştirilebilir. Isıtıcı akvaryuma yerleştirilirken sirkülasyonun en yoğun olduğu bölgeye takılması tavsiye edilmektedir. Isıtıcının fişi prize takılır. Isıtıcı bir kaç dakika içerisinde çalışmaya başlayacaktır. Isıtma işlemi devam ettiği sürece üzerinde yer alan "on" uyarı ışığı yanık olarak görülecektir. Isıtma işlemi bittiğinde ise bu ikaz ışığı sönecektir. Hassas bir otomatik termostat sistemi olan Tetratec ısıtıcı, ısı farklarını algılayarak çalışmaya başlar ve suyun ısısı istenilen düzeye geldiğinde otomatik olarak ısı sabitlenir ve çalışması durur. Ayrıca su seviyesi düştüğünde ısıtıcı otomatik olarak kendini kapatarak olası bir tehlikeyi önler.
Uyarılar; * Isıtıcı çalışırken suyun yüzeyine çıkarsa tekrar suya yerleştirmeden soğumasını bekleyiniz. * Su değişim zamanlarında 15 - 20 dakika öncesinden ısıtıcınızı fişten çekiniz.


Tetra HT 300W Akvaryum Isıtıcı ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu