Ezydog Köpek Göğüs Tasması Chest Plate X Small Kırmızı

Marka: Ezydog
Ürün Kodu: 5708214104037-1435
Hızlı Kargo
130,62TL 143,00TL
Kdv Hariç: 110,70TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Ezydog Köpek Göğüs Tasması Chest Plate X Small Kırmızı

Gerçekten de En İyi Göğüs Tasması !!!
 
Ergonomik ve süper rahat uyumlu Göğüs Plakalı tasma tüm dünyadaki köpeklerin takdirini kazanmaktadır (bizim tahminimizce!)  Göğüs Plakası yürüyüşleri sizin ve tüylü dostunuz için daha eğlenceli getirmek amacıyla yükü boğaz yerine köpeğin göğsü etrafına eşitçe dağıtmaktadır. 
 
Köpeğinize uyar
Köpeğinizin şekline göre şekil alan EVA göğüs desteğiyle her koşum özel ısmarlama koşum haline gelir –gerçekten de piyasada daha destekleyici ve rahat bir göğüs tasması bulamazsınız!  Kolayca ayarlanır askıları sayesinde plaka köpeğin herhangi bir yerine rahatsız edici şekilde sürtünmez (Göğüs Plakasını köpeğinize doğru şekilde takmak için ‘Takma Talimatlarına’ tıklayınız). Göğüs plakasının ikon şeklinin kendisi her köpek türüne uyacak şekilde test edilip itinayla tasarlanmıştır, yani köpeğinizin cinsi ne olursa olsun CHEST PLATE HARNESS harika bir seçimdir.
 
Kolayca Takılır ve Ayarlanır
Tek-tık tutucu klipsleri koşumun çabucak ve fazla uğraştırmadan köpeğinize takılmasını sağlar.   Kolayca ayarlanır askılar köpeğinizin ebadı ne olursa olsun koşumun sıkı ve güvenli şekilde takılmasını temin eder.
 

Özellikler: 
EVA Göğüs Plakası uyum için köpeğinizin şeklini alır
Her köpeğe uyan ergonomik şekil
Kolayca takılır ve ayarlanır
Gece güvenliği için reflektörlü dikiş
Paslanmaz kaynaklı D-Halkası köpeğinizi tasmaya takılı tutar
 
Ebat ve Takma Talimatları

En uygun şekilde takmak için köpeğinizin bel ölçüsünü alın.  Bu ön bacakların arkasıyla vücudun etrafındaki alandır.  Bel ölçüsü belirlendiğinde boyun genellikle yerine oturur.  Ölçüm ebat aralığının sonuna yakınsa daha büyük bir ebat tercih edin.
 
Ebat  Ağırlık    Boyun Göğüs Çevresi
XS 3 - 5kg 27 - 46cm 29 - 48cm
S 5 - 10kg 34 - 56cm 37 - 60cm
M 10 - 19kg 41 - 68cm 45 - 73cm
L 19 - 35kg 46 - 78cm 49 - 84cm
XL 35kg+ 52 - 90cm 56 - 97cm


Ezydog Köpek Göğüs Tasması Chest Plate X Small Kırmızı ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu