Karlie Art Sportif Ayarlanabilir Boyun Tasması Siyah XL 40 mm x 45-70 Cm

Marka: Karlie Flamingo
Ürün Kodu: 4016598633830-1087
Hızlı Kargo
31,25TL 43,75TL
Kdv Hariç: 26,48TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Karlie Art Sportif Ayarlanabilir Boyun Tasması Siyah XL 40 mm x 45-70 Cm


Kaliteli dokuma malzemeden imal edilmiştir Boyun çevresi 45-70 cm olan köpekler için uygundur tasma kalınlığı 4,0 cm olup krom kaplamalı tokası ile estetiktir.Genel Bilgiler: 

Köpeğinizin yaşı, türü, ve vucut ölçülerine uygun bir tasma seçin.

Boynuna yerleştirin ve boynunu ve tüylerini sıkmamasına özen gösterin

Pratik olarak tasma ile boyun arasından iki parmağınız rahat geçmelidir.

Köpeğinizin canı yanmamalıdır.

Göğüs tasması oluşabilecek basıncın boyun bölgesinde lokal olarak meydana gelmesini engeller ve küçük ve orta ırk köpeklerde daha rahat kullanılabilir. Büyük köpeklerde kullanımı daha zordur.

Sokakta kontrol edilmesi zor ve eğitim altındaki köpeklerde ise eğitim tasmamsı olarak adlandırılan tasma kullanılır. Güçlü ve büyük köpeklerin kontrolü için kullanılması uygundur. Bu eğitim tasmaları kancalı olabildiği gibi boğma diye tabir edilen düz zincir şeklinde de olabilir.

Park ve bahçe gibi alanlarda istenmeyen olaylara yol açmamak için agresif köpeklerin ağızlık ile gezdirilmesi daha uygun olacaktır. Bu amaçla uygun ağızlıklar temin edilebilir.

Köpeğinizi istenmeyen kazaları önlemek amacı ile mutlaka sevk kayışı ile gezdirin


Karlie Art Sportif Ayarlanabilir Boyun Tasması Siyah XL 40 mm x 45-70 Cm ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu