Ezydog Zero Shock Road Runner Köpek Gezdirme Kayışı Kahve 200 cm

Marka: Ezydog
Ürün Kodu: 9346036001330-1549
Hızlı Kargo
181,25TL 220,00TL
Kdv Hariç: 153,60TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Ezydog Zero Shock Road Runner Köpek Gezdirme Kayışı Kahve 200 cm

EzyDog Eller Serbest Köpek Kayışı ile Koşmaya Başlayın
 
Aktif olan ve köpeğiyle birlikte koşan kişiler için harikadır, EzyDog Maratoncu Kayışı şok absorbe edici özelliğe sahip olup tüm EzyDog kayışlarının en iyi özelliklerini tek bir üründe birleştirmektedir.
 
Özelliklerle Dolu
Kaydırmalı yandan açılır toka kullanımıyla tutamacın boyu uzatılabilir –istediğiniz uzunluğu ayarlamanıza olanak verir.Tutamaçtaki bu tokanın kullanımı aynı zamanda askıyı beliniz/omzunuz etrafına takabilmeniz veya geçici olarak bağlama yapabilmeniz için tutamaçtan çıkabilmenizi sağlamaktadır.  Kayışı koşu kemeri olarak kullandığınız zamanlarda favori aksesuarlarınızı ekleyebilmenizi sağlamak amacıyla tutamacın üzerine D Halkası ve silindir kilidi dahil edilmiştir.    

Zero Shock™ Teknolojisi
Köpeğinizle birlikte koşarken ihtiyacınız olan en son şey köpeğiniz tarafından sağa sola çekilmektir.  Bu yüzden yürüyüşlerinizi daha konforlu hale getirmek amacıyla Maratoncu Kayışlarına şok absorbe edici özellikler sağlayan Sıfır Şok teknolojimizi dahil ettik.  Herhangi iyi bir dış mekan fitness aksesuarı gibi ürünü gece güvenliği için reflektörlü bantla astarladık.
 
Süper Yumuşak!
Maratoncu kayışı kendi EzyDog yumuşak dokunuşlu dokuma karışımımızdan imal edilmiş olup piyasadaki en rahat, güçlü ve dayanıklı köpek kayışıdır.Tutamacı da neoprenle astarlanmış olup elinizde tutmanız için ekstra yumuşaklık sağlamaktadır.

Özellikler:
Standart köpek kayışı olarak kullanılabilir veya tutamacından ayrılarak bel/omuz etrafına takılabilir veya geçici bağlama amacıyla kullanılabilir.
Kaydırılabilir toka gerekli hallerde kayışın uzunluğunun kısaltılmasını sağlar
Ani sarsıntılara karşı koruma için ‘Sıfır Şok’ Teknolojisi
EzyDog Soft TouchTM Dokumasından imal edilmiş olup neopren astarlı tutamaca sahiptir
Aksesuar eklemesi için D Halkası ve Silindir kilidi


Ezydog Zero Shock Road Runner Köpek Gezdirme Kayışı Kahve 200 cm ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu