Ezydog Soft Trainer Lite Çok Yönlü Gezdirme Kayışı Candy (181 Cm)

Marka: Ezydog
Ürün Kodu: 9346036000340-1153
Hızlı Kargo
136,25TL 168,75TL
Kdv Hariç: 115,47TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Ezydog Soft Trainer Lite Çok Yönlü Gezdirme Kayışı Candy (181 Cm)Ezydog Soft Trainer Lite Çok Yönlü Gezdirme Kayışı (181 Cm)

Ufak Köpekler için Klasik Yumuşak Terbiyeci Kayışı! 

Yumuşak Terbiyeci LITE™ endüstrilerin en popüler tarzlı kayışlarını alıp kalitesini arttırır! Kayışın klasik uzunluğu, yumuşak dokunuş dokuması ve ekstra özellikleri kayışın her tür durum için kullanımını sağlar.

Ufak Köpekler için Tasarlanmıştır

Spesifik olarak 20 kg altındaki köpekler için tasarlanmış olan bu LITE kayış her ne kadar ebat olarak ufak dokuma ve malzemeye sahip olsa da yine de EzyDog kalitesi standartlarındadır.

Süper Yumuşak!

Kendi müseccel süper yumuşak, çift yoğunluklu naylon karışımımız bu 180 mm lik kayışın tutulmasını bir zevk haline getirirken aynı zamandan muazzam ölçüde kuvvetli kılar. Kayış gece güvenliği için reflektörlü finişle cilalanmış olup tutamaç kısmına ilave neopren astar konulmuştur.

Yeni Özellikli Yeni Tasarım

Bu güncellenmiş kayış atık torbası taşıma için silindir kilidi ile meskun alanlarda yakın kontrol sağlanması için Köpeğin tasmasına yakın bir yere konumlanmış trafik kontrol tutamacıyla birlikte takdim edilmektedir.

Özellikler:

Yumuşak Neopren Astarlı İlmikli Tutamaç

Müseccel Soft Touch™ Dokumamızdan imal edilmiştir (Ufak köpekler için 12mm genişlik)

Atık torbaları taşıma için silindir kilidi

Reflektörlü Dokuma

D-Halkası Aksesuarı

Köpeğinizin yakından kontrolünün gerekli olduğu anlarda kayışın ucuna monte edilmiş ‘Trafik Kontrolü’ tutamacı


Ezydog Soft Trainer Lite Çok Yönlü Gezdirme Kayışı Candy (181 Cm) ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu