Ezydog Chest Plate Candy Göğüs Tasması L

Marka: Ezydog
Ürün Kodu: 9346036000227-1163
Hızlı Kargo
150,00TL 171,87TL
Kdv Hariç: 127,12TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Ezydog Chest Plate Candy Göğüs Tasması L (Araç Kısıtlayıcısı İle Beraber)


Gerçekten de En İyi Göğüs Tasması !!!

Ergonomik ve süper rahat uyumlu Göğüs Plakalı tasma tüm dünyadaki köpeklerin takdirini kazanmaktadır (bizim tahminimizce!) Göğüs Plakası yürüyüşleri sizin ve tüylü dostunuz için daha eğlenceli getirmek amacıyla yükü boğaz yerine köpeğin göğsü etrafına eşitçe dağıtmaktadır. 


Köpeğinize uyar

Köpeğinizin şekline göre şekil alan EVA göğüs desteğiyle her koşum özel ısmarlama koşum haline gelir –gerçekten de piyasada daha destekleyici ve rahat bir göğüs tasması bulamazsınız! Kolayca ayarlanır askıları sayesinde plaka köpeğin herhangi bir yerine rahatsız edici şekilde sürtünmez. Göğüs plakasının ikon şeklinin kendisi her köpek türüne uyacak şekilde test edilip itinayla tasarlanmıştır, yani köpeğinizin cinsi ne olursa olsun CHEST PLATE HARNESS harika bir seçimdir.


Kolayca Takılır ve Ayarlanır 

Tek-tık tutucu klipsleri koşumun çabucak ve fazla uğraştırmadan köpeğinize takılmasını sağlar. Kolayca ayarlanır askılar köpeğinizin ebadı ne olursa olsun koşumun sıkı ve güvenli şekilde takılmasını temin eder.

Göğüs tasması seyir halinde araç içi dikkat dağılmasını azaltabilmeniz için ücretsiz Araç Kısıtlayıcımızla birlikte takdim edilmektedir.


Özellikler: 

EVA Göğüs Plakası uyum için köpeğinizin şeklini alır 

Her köpeğe uyan ergonomik şekil

Kolayca takılır ve ayarlanır

Gece güvenliği için reflektörlü dikiş

Paslanmaz kaynaklı D-Halkası köpeğinizi tasmaya takılı tutar 

Ebat ve Takma Talimatları

En uygun şekilde takmak için köpeğinizin bel ölçüsünü alın. Bu ön bacakların arkasıyla vücudun etrafındaki alandır. Bel ölçüsü belirlendiğinde boyun genellikle yerine oturur. Ölçüm ebat aralığının sonuna yakınsa daha büyük bir ebat tercih edin. 


Ebat Ağırlık Boyun Göğüs Çevresi

XS 3 - 5kg 27 - 46cm 29 - 48cm

S 5 - 10kg 34 - 56cm 37 - 60cm

M 10 - 19kg 41 - 68cm 45 - 73cm

L 19 - 35kg 46 - 78cm 49 - 84cm

XL 35kg+ 52 - 90cm 56 - 97cm

Takma Talimatları

1. ASKILARI GEVŞETİN VE HER İKİ TOKAYI AÇIN


2. KOŞUM YERDEYKEN KÖPEĞİN SAĞ AYAĞINI KÖPEĞİN BAŞINA EN YAKIN GÖĞÜS PLAKASININ EN GENİŞ KISMIYLA AYNI POZİSYONA GETİRİN


3. BOYUN ASKISINDAN BAŞLAYARAK ASKILARI BİRBİRİNE TUTTURUN


4. ASKILARI KÖPEĞİNİZE UYACAK ŞEKİLDE AYARLAYIN


İPUCU: BOYUN ASKISINI KÖPEĞİNİZİN BACAKLARINDAN ÇEKMEMESİ İÇİN BİRAZ GEVŞEK TUTUN


ÖNEMLİ: ASKILARI AŞIRI SIKMAYIN! DOĞRU ŞEKİLDE TAKILDIĞINDA KOŞUMUN SIKI OLMASI FAKAT İKİ PARMAĞIN KOLAYLIKLA ASKILAR İLE KÖPEK ARASINDAN GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR


Ezydog Chest Plate Candy Göğüs Tasması L ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu