Royal Canin XSmall Ageing 12 Yaş Üzeri Köpek Maması 1.5 Kg

Marka: Royal Canin
Ürün Kodu: 3182550793858-672
Hızlı Kargo
87,50TL 111,25TL
Kdv Hariç: 74,15TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Royal Canin XSmall Ageing 12 Yaş Üzeri Köpek Maması 1.5 Kg


Royal Canin X-Small Ageing 12+ yaşlanma sürecinde köpeklerin biraz ekstra beslenmesi için ideal bir tam ve dengeli mama.
 
Küçük köpekler, kabızlık eğilimlidir, sindirim süreçleri düzeltmek ve büyük ölçüde dışkı sorunlarına yardımcı olmak için kolay sindirilebilir liflerden üretilmiştir.
Bir köpeğin böbrek fonksiyonunu arttıkça yeterli fosfor bu ve hatta bir köpek vücudun diğer fonksiyonları üzerinden mücadeleye yardımcı olabilir. 
Antioksidan ve diğer minerallerin özellikle yaşlı köpeklerde kalp fonksiyonunu iyileştirmeye olan etkisi göz önünde bulundurularak formüle edilmiştir.
 
Şelasyon ajanları tartar oluşumunu azaltır
Sağlıklı bağırsak geçiş için dengeli lifler
Daha küçük, yaşlı köpekler için kaliteli mama

Analiz Değerleri:
 
Protein% 24, yağ içeriği% 16, Ham kül% 5, ham lifler% 1.8, EPA / DHA 4.5 g / kg Fosfor 5,5 g / kg.
 
İçindekiler:
 
Pirinç, mısır unu, mısır, kurutulmuş kümes hayvanları proteini, hayvansal yağlar, mısır gluteni, bitkisel protein izolat *, hidrolize hayvansal proteinler, hindiba posası, mineraller, balık yağı, soya yağı, kurutulmuş domates (likopen kaynağı), Psyllium kabuğu ve tohumları ( % 1) polifenoller, frükto-oligo sakkaritler, hidrolize mayalar (mannan-oligo-sakkaritler kaynağı), hodan yağı, yeşil çay, üzüm özü (kaynak), kadife çiçeği ekstresi (lutein kaynağı).

Royal Canin XSmall Ageing 12 Yaş Üzeri Köpek Maması 1.5 Kg ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu