Patimax Hassas Tüylü Köpekler için Köpük Şampuan 200 Ml

Marka: Patimax
Ürün Kodu: 8680445860708-255
Hızlı Kargo
20,00TL 35,00TL
Kdv Hariç: 16,95TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Patimax Hassas Tüylü Köpekler için Köpük Şampuan 200 Ml


BİLEŞİMİ

Parlak sedefli yeşil renkli, floral kokulu şampuan, Temizleyici, Kepek önleyici, deri ve tüylere yumuşaklık ve parlaklık sağlayıcı maddelere ilaveten, Branopol, Unikon A-22, Sedaplant Richter, Biosulfür Fluid etkin maddelerini içermektedir.

FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ

Tahriş olmuş deriyi rahatlatmaya yardımcıdır.Vücut kokularını ve kaşıntıyı giderir. Yağlanmayı önler, deriyi gevşetir ve yumuşaklık verir. Deri dökülmelerinin ve kepeğin temizlenmesine yardımcı olur.

UYGULAMA ŞEKLİ

Köpeklerde temizlik amacı ile haricen kullanılır. Uygulamadan önce deri ve tüyler ılık su ile ısıtılır. Gözlere ve kulaklara temas ettirmeden tüm vücut derisine iyice nüfus edecek şekilde, elle ovuşturulup köpürtülerek uygulanır.Sonra iyice durulanır.14-21 gün aralıklarla uygulama tekrarlanır.Veteriner hekim tavsiyesine göre uygulama şekli ve aralığı değişkenlik gösterilir.

NOTLAR

6 Haftalıktan küçük köpek yavrularında kullanılmamalıdır.Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.Direk güneş ışığında bırakmayınız.Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.


Patimax Hassas Tüylü Köpekler için Köpük Şampuan 200 Ml ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu