Ferplast GRO 5946 Tek taraflı Soft Tarak Large

Marka: Ferplast
Ürün Kodu: 8010690056586-911
Hızlı Kargo
68,75TL 93,75TL
Kdv Hariç: 58,26TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Ferplast GRO 5946 Tek taraflı Soft Tarak Large


Ferplast GRO 5946 Tek taraflı Soft Tarak Large, köpeğinizin tüylerini muntazam ve rahat bir şekilde taramanızı sağlayan tarak. Ergonomik yapısı ve kolay kullanımıyla işinizi kolaylaştırır.

Taranmak Hakkında genel bilgi:Kedi ve köpekeler taranmaya alışmadıklarında pek hoşlanmazlar bundan dolayıdırki taramaya alıştırmak bebekken başlar.Bebeklik dönemlerinde genelde  taranmayı ihmal ederiz böylece ilerleten yaşlarda zorlukla taramaya ihtiyaç duyarız.taramak kılların dökülmesini engellediği gibi zayıf olan tüylerin toplanmasını sağlar böylece tarağa toplanan tüyler çevreyi daha az kirletir.Özellikle banyodan sonra ıslak tüyleri tarayarak kurutmak herzaman sağlıklıdır.Tarama sırasında deri havalanır böylece kıl köklerinde enfeksiyon gelişmez.Taramak topaklanmayı engeller Eğer tüyler keçelenmiş ise taramadan önce keçe açıcı spreyler yada kremler kullanabilirsiniz.Kedi ve Köpeğinizi mutlaka uygun bir tarakla günde bir kez tarayınız.


Ferplast GRO 5946 Tek taraflı Soft Tarak Large ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu