Molly Light & Sterilised Somonlu Kedi Maması 2 Kg

Marka: Molly
Ürün Kodu: 8680542870174-1967
Hızlı Kargo
49,00TL 65,00TL
Kdv Hariç: 41,53TL
     0 yorum  |  Yorum Yap

Molly Light & Sterilised Somonlu Kedi Maması 2 Kg

Sağlıklı Vücut Kondisyonu, İdeal Kilo ve Güçlü Kas Yapısı
 
Molly Light & Sterilised, dengelenmiş pH seviyesi (<7) ile üriner taş oluşumu riskini azaltmaya yardımcı olur.
Dengelenmiş protein: yağ oranına sahip Molly Light & Sterilised ile kediniz vücudundaki fazla kiloları verirken, kas sağlığını destekler.
Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile Molly Light & Sterilised maksimum sindirimin sağlanmasına yardımcı olur.
Molly Light & Sterilised içeriğindeki doğal prebiyotik lifler bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltılmasına yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder.
Molly Light & Sterilised, sağlıklı deri yapısını ve parlak tüylerin oluşumunu desteklemek üzere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiş, Omega-6:Omega-3 yağ asitleri oranı dengelenmiş içeriğe sahiptir.
Metabolizmayı desteklemek ve sürekli enerji üretimini sağlamak üzere optimal düzeyde vitaminler içermektedir. Temel iz mineraller, vücudun kolaylıkla absorbe edebileceği ve faydalanabileceği formdadır.
Sindirim sisteminin bozulmasına sebep olan tüy yumaklarının dengelenmiş besinsel lif içeriği ile çözülerek, kolayca atılmasına yardımcı olur.
Sinir sisteminin, kalp sağlığının ve görme kabiliyetinin desteklenmesi için gerekli olan Taurin yüksek miktarda ilave edilmiştir.
 
İçindekiler:
Hidrolize Somon Proteini (%22), Baldo Pirinç, Mısır, Bezelye, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.


Molly Light & Sterilised Somonlu Kedi Maması 2 Kg ve diğer evcil hayvan ürünlerini birmama.com'dan kapıda nakit yada kredi kartı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu